ANTIVIROL

 

Jedná se nový typ širokospektrální dezinfekce, testované proti všem typům virů a bakterií.

V současné době jsou na trhu nabízeny prakticky jen dezinfekční přípravky na gelové bázi, které mimo lákavého obalu a vůně v převážné většině nemohou nabídnou slibované dezinfekční účinky. Jsou většinou klasifikovány jako kosmetické čistící gely s dezinfekční složkou, v některých případech klasifikace zcela chybí.  Dezinfekční účinky proti virům a bakteriím mohou zajistit jen biocidní přípravky.

 

Přípravek ANTIVIROL  v tomto balení je jako jediný na trhu určen k dezinfekci rukou a menších povrchů, kterých se dotýkáme v běžných situacích: mobilní telefon, klávesnice a počítačové příslušenství, brýle, klíče, kliky, volant, madla u košíků v obchodech atd…

 

Dle biocidní nomenklatury je pro použití PT1 (ruce) a PT2 (povrchy).
Přípravek obsahuje dvě účinné látky ethanol (70 g) a isopropanol (9 g). Z dalších látek obsahuje Softigen 767, kterým je nahrazen běžně výrobci používaný glycerín. Tato látka zajištuje, že přípravek že po rychlém zaschnutí nezanechává na materiálech ani pokožce mastnou, ani jinou stopu.
Kromě vysoké kvality přípravku, je jeho velkou výhodou univerzální použití a malá velikost balení, které je vhodné na cesty a lze ho tak mít kdykoli k použití.

 

Biocidní přípravek je oznámen na Ministerstvu zdravotnictví a splňuje veškeré legislativní náležitosti, včetně protokolů o účinnosti proti bakteriím a virům ze Státního zdravotního ústavu v Praze.

 

Balení o obsahu 20 ml, 60 ml a 100 ml s mechanickým rozprašovačem.